___
X
Nazywam się Tomasz Kalko, moją życiową pasją jest inspirowanie innych ludzi. Inspirowanie do poszukiwania odpowiedzi na pytanie jak być skutecznym i efektywnym, a zarazem pamiętać o człowieczeństwie i szczęśliwości. Pokazuję jak w oparciu o wartości można zbudować swoją przewagę w biznesie.

Wystąpienia publiczne

Coraz częściej zdarza mi się występować w roli mówcy motywacyjnego. Dzielę się doświadczeniem na temat tego jak skutecznie można zbudować przewagę na rynku w oparciu o wartości. Myślę że ludzie gdzieś głęboko chcą prowadzić biznes zgodnie ze swoimi młodzieńczymi ideałami. Pokazanie JAK budować przewagę bazując na tych wartościach daje im nową nadzieję i nową siłę.

Szkolenia i warsztaty

Pomimo tego, że moje szkolenia nazywają się jak setki innych na rynku, klienci twierdzą, że są wyjątkowe. Myślę, że bierze się to z tego, iż nie uczę schematycznych narzędzi mających z każdego uczynić skutecznego. Z każdym uczestnikiem szukam indywidualnych rozwiązań opartych na jego talentach i oczywiście … WARTOŚCIACH. Szukamy wspólnie narzędzi które będą efektywne przy założeniu że mają dać poczucie radości i satysfakcji.

Prywatnie

Mąż Elżbiety (pozdrawiam cię kochana), ojciec dwóch już dorosłych mężczyzn – Jakuba i Mateusza. Motocyklista – jeżdżę na motocyklu crossowym co uwielbiam i do czego kompletnie nie nadaje się moje ciało. Miejski Jogin – od wielu lat zgłębiam sztukę relaksacji i zagłębiania się w ciszy własnego umysłu i serca. Miłośnik kina i filmów s-f. No i coś co brzmi strasznie: prawda jest taka, że moja praca jest jednym z moich ulubionych zajęć.