Szczegóły wydarzenia
Data:08 Grudzień 2018 - 08 Grudzień 2018
Lokalizacja: Szczegóły wkrótce
Adres: Warszawa
Phone: +48 600 302 266

Masz kierownicze stanowisko? Zarządzasz zespołem? Jesteś sukcesorem w rodzinnej firmie? Często wydaje Ci się, że opowieści o zmotywowanych, na 100% zaangażowanych pracownikach to ideał, którego nigdy nie osiągniesz?

Jako osoba, która stoi na pograniczu między oczekiwaniami pracownika a wymaganiami firmy, masz do tego pełne prawo. Na własnej skórze odczuwasz, że stworzenie przestrzeni do tego, aby te czasem krańcowo różne oczekiwania się „spotkały”, jest zwyczajnie trudne. Jeśli dodasz jeszcze do tego prosty fakt, że każdy Twój pracownik to inna osobowość, a zatem inne potrzeby i sposób interpretacji Twoich działań jako szefa, to… można obawiać się o wynik (dosłownie i w przenośni 🙂

Dobra wiadomość jest taka, że istnieją narzędzia, dzięki którym budowanie relacji z pracownikami może stać się łatwe. Istnieje sposób patrzenia na organizację, który zmienia to, jak postrzegasz swoich pracowników jako jednostki. I uwierz mi – można efektywnie motywować, pozostając przy tym człowiekiem, a nie szefem z najgorszego koszmaru. Na tym szkoleniu chcę pokazać Ci JAK.

Co konkretnie dostaniesz na szkoleniu?

  1. Wiedzę, nad jakim obszarem musisz popracować w TWOIM konkretnym przypadku. To nie będzie ogólny, teoretyczny wykład. Pomogę Ci tak spojrzeć na Twoją firmę, tak, abyś po szkoleniu od razu mógł wdrażać zmiany w Twojej organizacji.
  2. Umiejętność takiej rozmowy z pracownikiem, która sprawi, że będzie on CHCIAŁ (a nie czuł się zobowiązany, zastraszony, że musi…) zwiększać jakość swojej pracy.
  3. Zamienisz strach na poczucie odpowiedzialności – za cele oraz zachowanie wobec innych. 
  4. Poznasz sposoby na budowanie relacji z osobami, z którymi Ci z różnych powodów najtrudniej.
  5. Nauczysz się stylu zarządzania opartego na zainteresowaniu i wyrozumiałości, a nie na kontroli.

Wiem wiem – brzmi to bardzo „miękko”, rodzinnie. Zapewniam Cię jednak, że skutek jest zdecydowany i poparty twardymi wynikami


Szczegóły dotyczące miejsca i bilety – wkrótce


Podaj swój adres e-mail i zapisz się na mój Newsletter, aby zawsze być na bieżąco z nowościami. Miej przewagę nad innymi.