Odbierz e-book

9 rzeczy, które warto wiedzieć chcąc mądrze i skutecznie sprzedawać

Poznaj autorski model sprzedaży, dzięki któremu dowiesz się, jak budować procesy sprzedażowe, prowadzić rozmowę z klientem oraz w jaki sposób etycznie wywierać wpływ, aby cena nie była jedynym argumentem.

Zobacz, czy to coś dla Ciebie

Dla kogo jest ten e-book?

Mangerowie, przedstawiciele handlowi, doradcy klienta i przedsiębiorcy – to z myślą o nich napisałem ten poradnik po to, aby z miesiąca na miesiąc zaczęli poprawiać swoje wyniki sprzedażowe i jednocześnie polubili sprzedaż.

Sprzedawców, którzy chcą szybko poprawić wyniki

Mimo używania popularnych technik sprzedażowych, wyniki są na tym samym poziomie? Być może sedno problemów leży gdzieś indziej. Poznaj najbardziej popularne błędy, które mogą sabotować Twoją sprzedaż.

Sprzedawców, którzy nie chcą argumentować ceną

Argument ceny nie jest żadnym argumentem, bo zawsze na rynku można znaleźć tańsze produkty lub usługi. Dowiedz się, jak opowiadać o produkcie, aby cena odgrywała jedynie marginalną rolę w procesie sprzedaży.

Sprzedawców, którzy mają dość wciskania na siłę

Sprzedaż może być świetnym zajęciem, dającym masę satysfakcji i napawającym dumą. Wystarczy jedynie dowiedzieć się, jak robić to dobrze, aby nie czuć przymusu i jednocześnie zadbać o dobro klienta.

Poznaj odpowiedzi na pytania nurtujące każdego sprzedawcę

Czego się dowiesz z e-booka?

Czego się dowiesz z e-booka?

Dlaczego nie warto sprzedawać wszystkim

Kluczem jest odnalezienie właściwych klientów. Dzięki temu możesz być droższy od konkurencji. Dowiedz się, jak ich szukać i wykorzystać moc prospectingu.

Dlaczego podawanie tylko logicznych argumentów to błąd

Klienci kupują nie tylko rozumem, ale przede wszystkim – sercem. Przekonaj się, że emocje są najważniejszym elementem wpływającym na decyzje konsumenckie.

W jaki sposób zrozumieć prawdziwe motywacje klienta

W dzisiejszej sprzedaży nie chodzi o to, aby pokazać produkt i czekać aż klient go kupi. Trzeba zidentyfikować konkretne potrzeby. Naucz się patrzeć na świat jak klient.

Czym jest model “9-P” i jak pomoże Ci w skutecznej sprzedaży

Jeśli chcesz, aby sprzedaż była skuteczna i dawała Ci satysfakcję, to ten model jest stworzony dla Ciebie. Od pozyskania klienta, po proaktywne zamknięcie.

Chcesz, aby sprzedaż dawała Ci wymierne wyniki i poczucie satysfakcji?

Odbierz swój egzemplarz e-booka za 0 zł i przekonaj się, że od skutecznej sprzedaży dzieli Cię zaledwie 9 prostych kroków.

Dlaczego mam prawo mówić o skutecznej sprzedaży?

Nazywam się Tomasz Kalko. Konkretne liczby zapewniają konkretne efekty. Postaw na fakty, które wiernie opisują moją rzeczywistość.

20%- 20 %

wzrost rentowności po szkoleniu

O takich wynikach mówią moi klienci. Są one możliwe, dzięki połączeniu naukowej wiedzy psychologicznej z praktycznym podejściem do procesu zmiany.

1 +

lata na rynku szkoleniowym

Od lat obserwuję procesy organizacyjne na przestrzeni prawie trzech dekad. Mam 30-letnie doświadczenie menadżerskie oraz 20-letnie doświadczenie jako szkoleniowiec i mówca.

10000 +

przeszkolonych osób

Wśród nich są sprzedawcy, przedsiębiorcy, managerowie, rodzinne firmy, członkowie zarządu oraz prezesi miliardowych korporacji. Twoja organizacja może do nich dołączyć.

sprzedaż
Odbierz poradnik już teraz

9 rzeczy, które warto wiedzieć chcąc mądrze i skutecznie sprzedawać

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem oraz linkiem do pobrania e-booka.