Zrealizowane projekty

Szkolenie dla Puls Biznesu

W tym przypadku zostałem poproszony o pomoc w dwóch obszarach. Jednym z nich była konieczność przeniesienia predyktorów sprzedażowych u pracowników z ceny na wartości. Drugim – poprawa zaangażowania pracowników w celu podniesienia efektywności i wyników sprzedażowych.
Jaki był wynik?

Rezultaty

Sprzedaż to proces na którego skuteczność ma wpływ wiele czynników. Dlatego do zgłoszonych problemów należało podejść kompleksowo i przyjrzeć się całemu procesowi. Oto co zostało osiągnięte:

01

Poprawa relacji i kontaktu z klientami

02

Przejście na sprzedaż za pomocą wartości

Moje rozwiązanie

Co zostało wdrożone?

Model szkolenia w formie 9P oraz szkolenie z wywierania wpływu. W tym projekcie byliśmy skoncentrowani na wywieraniu etycznego wpływu, ponieważ zdecydowana większość rozmów handlowców jest prowadzona z klientami telefonicznie. Struktura rozmowy sprzedażowej była traktowana jedynie jako punkt wyjścia, a najważniejsza była umiejętność dostosowania narzędzi do danego klienta oraz przyszłych relacji z tym klientem. Głównym celem tego projektu było ugruntowanie relacji z klientem oraz opracowanie sposobów na pozyskanie nowych klientów.

Jak wyglądają moje szkolenia i konferencje?

Galeria zdjęć

Zobacz, jak prowadzę praktyczne szkolenia oraz skuteczne power speeche przeprowadzające przez proces zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt