Opinie

Poznaj opinie moich klientów

Dowiedz się, w jaki sposób nasza współpraca może odmienić Twój biznes.

Max Mielczarek

Sukcesor

Lecznica Rodzinna Alfa
5
/
5
W szkoleniach biznesowych z Tomaszem miałem okazję brać udział dwukrotnie. Oba spotkania oceniam bardzo wysoko pod kątem merytorycznym, planu działań, przygotowania oraz profesjonalizmu prowadzącego. Co ciekawe, podczas szkolenia, rozwinęliśmy kompetencje nie tylko znacznie efektywniejszego działania jako przedsiębiorstwo, ale również znaleźliśmy czas na rozwój każdego z uczestników indywidualnie. Dzięki temu, że od pierwszego szkolenia minęło już ponad 6 miesięcy mogę powiedzieć, że praca wykonana wspólnie z Tomaszem, przyniosła znaczące jakościowe zmiany, które przed szkoleniem wydawały mi się, jeżeli nie niemożliwe to na pewno bardzo trudne do zrealizowania.

Sylwia Turczak

Copywriter

ABM - Producent Mebli Sklepowych
5
/
5
Moje pierwsze szkolenie z Tomaszem oceniam jako bardzo przydatne. Nauczyłam się szerszego spojrzenia na komunikację między współpracownikami. Na uwagę zasługują testy, które pomagają uporządkować wiedzę o sobie. Ich szerokie omówienie pozwoliło zapoznać się z różnymi punktami widzenia. Na duży plus widoczna pasja i zaangażowanie prowadzącego, fajna atmosfera, a także zapewnienie o bezpiecznej "przestrzeni" każdego uczestnika. Wierzę, że ta wiedza sprawdzi się w moim życiu zawodowym.

Wojciech Hojda

Export Department

ABM S.A.
5
/
5
Pierwsze szkolenie z Tomaszem i od razu rewolucja w podejściu do tematu. Szkolenie oparte na wartościach, na rozumieniu własnych cech i rozumieniu mechanizmów komunikacji u innych. Dzięki testom poznałem supermoce moich koleżanek i kolegów z zespołu i zrozumiałem jak łatwiej i lepiej się z nimi komunikować. Całość przedstawiona w fajny, miękki sposób nastawiony na świadome budowanie relacji i refleksję.

Karol Draśpa

5
/
5
Organizuję szkolenia dla właścicieli mikrofirm. Tomek prowadził szkolenie z psychologii przywództwa. Było to jedno z ciekawszych szkoleń w cyklu. Ze szkoleniami Tomka jest jak z widokiem na góry ⛰! To trzeba po prostu zobaczyć samemu🙈 ! Zdecydowanie polecam 💪

Wiesława Pastuszek

Właścicielka

Agencja finansowo ubezpieczeniowa
5
/
5
Tomek przeprowadził u nas szkolenie pokazujące czym się różnimy oraz gdzie są nasze mocne strony. Jako właścicielka firmy kontraktowałam to szkolenie jako prezent dla moich pracowników. Nawet nie przypuszczałam, że taki temat może tak bardzo wpłynąć na efektywność zespołu i przełożyć się na wymierny efekt finansowy. Szkoda, że nie wszyscy będą mogli Tomka zobaczyć. Warto, warto się spiąć i zamówić takie szkolenie. To się opłaca. Po prostu!

Victoria Iwanowska

CEO

AGENCJA VI
5
/
5
Rzadko spotyka się połączenie wiedzy, taktu, pokory, szacunku i życzliwości. Tomasz posiada wszystkie te cechy, dzięki czemu jego szkolenia są pozytywnie odbierane na różnych szczeblach organizacji.
Opinie wideo

Zobacz, co mówią moi klienci

Obraz jest warty więcej niż 1000 słów. Poznaj historie moich klientów, którzy po wprowadzeniu kilku zmian prowadzą biznes, na jaki zasługują, czując wewnętrzną satysfakcję.

Usprawnienie procesu sprzedaży

Budowanie przywództwa i skutecznego zarządzania

Tworzenie efektywnego i zjednoczonego zespołu

Twoje potrzeby

Co możemy razem zrobić?

Prowadzę praktyczne szkolenia, występuję jako mówca motywacyjny podczas power speechy i tworzę programy mentoringowe zaprogramowane na sukces. W skrócie — przeprowadzam klientów przez zmianę, towarzysząc im na każdym etapie.

szkolenie sprzedażowe

Sprzedaż nie musi być trudna. Dowiedz się, jak sprzedawać w zgodzie z wartościami i jednocześnie mieć zaskakujące wyniki.

przywództwo szkolenie

Liderzy stanowią o sile zespołu, dlatego na ich barkach spoczywa sukces całej firmy. Poznaj modele budowania autorytetu, motywacji i inspirowania współpracowników.

budowanie zespołu

Suma talentów członków zespołu będzie dawała zaskakujące wyniki tylko wtedy, kiedy ludzie się szanują, rozumieją, potrafią współpracować i rozwiązywać konflikty.

mowy motywacyjne

Power speech ma być atrakcyjny, ale też wygenerować zmianę, dlatego uderzam w kluczowe motywacje, dzięki czemu po moich wystąpieniach ludzie wprowadzają realne zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt