Opinie

Poznaj opinie moich klientów

Dowiedz się, w jaki sposób nasza współpraca może odmienić Twój biznes.

Łukasz Krasoń

Mówca motywacyjny

Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówczyń i Mówców
5
/
5
Jestem mówcą i często występuję na eventach i konferencjach, z oczywistych powodów obserwując warsztat moich koleżanek i kolegów. Tomek jest absolutnie wyjątkową postacią, która w swoich wystąpieniach potrafi w prosty i ciekawy sposób dać cenne narzędzia inspirujące zmianę, przy okazji wplatając ważne kwestie dotyczące wartości i etyki budowania biznesu. Wielokrotnie występowaliśmy razem na scenie i za każdym razem widziałem poruszenie uczestników po Tomka wystąpieniu.

Zbigniew Kowalski

Chief Executive Officer

COMMI
5
/
5
Sprzedaż, która bazuje na wartościach. Uczciwość, życzliwość, szacunek to tematy, o których Tomek opowiada niezwykle interesująco, szczerze, ujmująco i ciekawie. Nowoczesne siły sprzedaży potrzebują takich inspiracji i takich mądrych wskazówek, jakich w trakcie przemówień może udzielić Tomek. Polecam!

Witold Antosiewicz

Community Manager

Klub Inteligencji Biznesu
5
/
5
Miałem przyjemność uczestniczyć podczas wystąpienia Tomka. Bardzo ładnie i fachowo z wrodzonym dla siebie wyczuciem poruszał sprawy dotyczące wszelkich sytuacji handlowych - łącznie z tymi drażliwymi, czyli kwestiami płatności. Coś co boli dzisiaj wiele firm. Polecam Tomka jako mówcę. Nie tylko nabywa się pewność siebie w odniesieniu do różnych sytuacji, ale również ma to realny wpływ na wyniki. Polecam :)

Tomasz Kuczmowski

Prezes

Pegaz-Auto sp. z o.o.
5
/
5
Wyjątkowa prezentacja, odbiega od szablonowych wystąpień, skłania do podejmowania działań i kreuje do zmiany swego nastawienia w pracy. Tomku dziękuję za poświęcony czas w imieniu swoim, moich współwłaścicieli i managerów, którzy już maja świadomość co i jak wdrożyć na korzyść. Dzięki!

Robert Buszta

Prezes zarządu

Fundacja IMPULS dla Biznesu i Nauki
5
/
5
Świat nauki i praktyki na temat sprzedaży wie już bardzo wiele. Natomiast podejście mentorskie i trenerskie Tomasza do tego obszaru jest zaskakująco świeże i niepowtarzalne w formie i treści. W nim samym jest głębia wiedzy, doświadczenia oraz przyciągająca uwagę refleksja, która zapewne może być pomocna wielu szefom w kierowaniu sprzedażą i handlowcom w zawieraniu rentownych transakcji. Mając na uwadze powyższe, współpraca z nim, to strzał w dziesiątkę. Bardzo dobry mówca.

Piotr Cieszewski

Profesjonalny mówca, trener przywództwa

Piotr Cieszewski Consulting
5
/
5
27 marca 2019r. Tomasz wygłosił przemówienie pt. "Fundamenty przywództwa" podczas Festiwalu Inspiracji w Warszawie. Na każdej konferencji przemówienie Tomasza jest ważnym punktem i tak było tym razem. Dobrze by było, żeby każdy menadżer i kandydat na menadżera miał możliwość skorzystać z tej wiedzy. Usłyszeliśmy co powinno leżeć w podstawie działań menadżera, gdzie przebiega granica pomiędzy kontrolą, a wzbudzaniem strachu, co robić, aby pracownicy właśnie z nami chcieli pracować. Polecam współpracę z Tomaszem.

Paulina Tomaszewska

5
/
5
Szkolenie prowadzone przez Pana Tomka, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, to jedno z tych, które pamięta się bardzo długo . Pan Tomasz Kalko to profesjonalista, dobry mówca i słuchacz 🙂 Polecam bardzo !

Michał Mianowski

Specjalista ds. sprzedaży

Mota-Engil Real Estate Management, firma deweloperska
5
/
5
Tomasza poznałem podczas National Sales Congress, to tam wywarł na mnie na tyle pozytywne wrażenie, że zdecydowałem się wraz z zespołem sprzedaży na uczestnictwo w szkoleniu Mądrej Sprzedaży. Z całym przekonaniem polecam, jest to świetna okazja do poznania skutecznych technik sprzedaży, utrwalenia już znanych, a także uświadomienia sobie, że na co dzień używamy części z nich nawet nieświadomie. Dzień szkolenia zleciał bardzo szybko, nie zabrakło merytorycznej wiedzy jak i dużej dawki humoru i trochę szkoda było już wychodzić. Jestem osobą praktyczną i uwrażliwioną na "ściemę", a Tomasz to praktyk z umiejętnym podejściem do słuchaczy i to odróżnia jego szkolenie od wielu podobnych.

Marek Adamski

Member of The Board

PMConsulting (PmC)
5
/
5
Tomasza Kalko - rzadkie na rynku i we współczesnym świecie połączenie wysokiego poziomu wrażliwości z rozumieniem i stosowaniem reguł procesów biznesowych. Brzmi trudno? To dobrze, bo Tomek Kalko nie jest "łatwy", ale jest skuteczny w tym co robi - jako manager i jako mówca/ trener - kieruje, zarządza, mówi, inspiruje, skłania do refleksji.... To ostatnie jest szczególnie ważne w bezrefleksyjnym świecie obecnych standardów zarządzania, promujących bezmyślność obsługiwaną procedurami.... Znakomicie rozumie rolę i funkcję człowieka w organizacji jako kluczowego "czynnika" w drodze do wyniku finansowego. Polecam spotkanie z Tomkiem tak na scenie (miałem tę przyjemność ) jak i w praktyce zarządczej w realizacji projektu.

Marcin Jaszcz

Senior Expert / Chapter Lead

ING
5
/
5
Polecam współprace i nawiązanie kontaktu z Tomaszem. Miałem okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym wydarzeniu, które dotyczyło pracy nad rozwijaniem Customer Experience. Przygotowanie merytoryczne, metodologia pracy z uczestnikami na najwyższym poziomie. Dodatkowo poznałem wiele inspiracji i praktycznych metod na zwiększenie skuteczności biznesowej. A to wszystko w krótkim power speechu z dbałością o wartości, szacunek i długoterminową satysfakcję z pracy.
Opinie wideo

Zobacz, co mówią moi klienci

Obraz jest warty więcej niż 1000 słów. Poznaj historie moich klientów, którzy po wprowadzeniu kilku zmian prowadzą biznes, na jaki zasługują, czując wewnętrzną satysfakcję.

Usprawnienie procesu sprzedaży

Budowanie przywództwa i skutecznego zarządzania

Tworzenie efektywnego i zjednoczonego zespołu

Twoje potrzeby

Co możemy razem zrobić?

Prowadzę praktyczne szkolenia, występuję jako mówca motywacyjny podczas power speechy i tworzę programy mentoringowe zaprogramowane na sukces. W skrócie — przeprowadzam klientów przez zmianę, towarzysząc im na każdym etapie.

szkolenie sprzedażowe

Sprzedaż nie musi być trudna. Dowiedz się, jak sprzedawać w zgodzie z wartościami i jednocześnie mieć zaskakujące wyniki.

przywództwo szkolenie

Liderzy stanowią o sile zespołu, dlatego na ich barkach spoczywa sukces całej firmy. Poznaj modele budowania autorytetu, motywacji i inspirowania współpracowników.

budowanie zespołu

Suma talentów członków zespołu będzie dawała zaskakujące wyniki tylko wtedy, kiedy ludzie się szanują, rozumieją, potrafią współpracować i rozwiązywać konflikty.

mowy motywacyjne

Power speech ma być atrakcyjny, ale też wygenerować zmianę, dlatego uderzam w kluczowe motywacje, dzięki czemu po moich wystąpieniach ludzie wprowadzają realne zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt