Opinie

Poznaj opinie moich klientów

Dowiedz się, w jaki sposób nasza współpraca może odmienić Twój biznes.

Karol Draśpa

5
/
5
Organizuję szkolenia dla właścicieli mikrofirm. Tomek prowadził szkolenie z psychologii przywództwa. Było to jedno z ciekawszych szkoleń w cyklu. Ze szkoleniami Tomka jest jak z widokiem na góry ⛰! To trzeba po prostu zobaczyć samemu🙈 ! Zdecydowanie polecam 💪

Michał Rudzki

5
/
5
Profesjonalnie przygotowane i merytoryczne poprowadzone szkolenie. Wiele cennych wskazówek, które na pewno wykorzystam w pracy menadżera.

Lucjan Bródka

Szef działu plandek

POL-PLAN
5
/
5
Świetne podejście do tematu przywództwa i motywacji. Pana Tomasza można słuchać z przyjemnością godzinami, brak nudy oraz ciekawe zadania do wykonania na szkoleniu. Polecam serdecznie!!!

Agata Gibek

HR Manager

SMAY Sp. z o.o.
5
/
5
Kolejne szkolenie dla szefów zespołów, kolejna dawka wiedzy, kolejny powiew wiatru w żagle, kolejne wyzwania. Tomku, dziękuję. Współpraca z Tobą to przyjemność w najczystszej postaci.

Monika Dudek

Sales & Marketing Director

Dussmann Polska
5
/
5
POLECAM W 100%!!! Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Tomka i jestem bardzo zadowolona. Ciekawie, konkretnie, jasno i zrozumiale. Widać, że to nie tylko praca, ale też pasja Nie ma nudy! Żeby być w czymś ekspertem, trzeba czuć to całym sercem.

Mirosława Morawska

CEO

ABM SA
5
/
5
Współpracujemy z Tomkiem od kilku lat. W tym czasie przeprowadził kilkanaście szkoleń dla kadry zarządzającej, doradców handlowych, magazynu i pracowników biurowych. Był pierwszym trenerem, który uczył nas jak prowadzić biznes oparty na wartościach. Tomek ma niezwykły wpływ na słuchaczy, ujmuje swoją prawdziwością, szczerością i wrażliwością. Jest zawsze świetnie przygotowany i kompetentny. Zaskakujące jest to, że wszystko czego uczy na początku sprawia wrażenie filozofii, a po wdrożeniu okazuje się, że bardzo wpływa na skuteczność biznesową. Jak najbardziej szczerze polecam.

Małgorzata Wroniewicz

HR Manager Poland

Air Products
5
/
5
Managerowie HR, aby "odpalić" zmianę w firmie potrzebują wartościowych, skutecznych i etycznych partnerów. Takich, którzy ramię w ramię zbudują z nimi bazę do rozwoju, dołożą swoją cegiełkę do tworzonej kultury (bo wyznają tożsame wartości), zostawią ludzi z Ich własnymi strategiami, a nie wyłącznie suchą wiedzą i kolorowymi slajdami. I takich - którzy na bieżąco sprawdzają, czy osiągamy założone cele warsztatów, a spotkanie nie jest "o fantastyczności prowadzącego", a raczej o ludziach i z ludźmi. Dlatego, ponownie zaprosiłam do współpracy 💎 Tomasz Kalko. Przywództwo, komunikacja, spieranie się - oparte na adekwatnym poczuciu liderskiej wartości jest dla mnie unikalną ofertą w portfolio Tomasza. A po dwóch intensywnych dniach z grupą Managerów Sprzedaży z głębi serca: szacun i dziękuję!

Jakub Skotnicki

Dyrektor wykonawczy

POL-PLAN
5
/
5
Naprawdę polecam usługi Tomasza. Dwudniowe szkolenie bardzo pomogło w przypomnieniu o podstawowych problemach z jakimi zderzają się menadżerowie. Dużą wartością dla mnie było zrozumienie jak ważne są procesy, które mają miejsce na co dzień w życiu firmy. Dodatkowo polecam wykonanie testu FRIS, które pomogło mi w lepszym zrozumieniu samego siebie.

Beniamin Czaja

Dyrektor Sprzedaży

Ibeka - dodatki do pasz
5
/
5
Bardzo profesjonalne szkolenie w tematyce przywództwa, zarządzania firmą, szerokie zagadnienia. Duża część spostrzeżeń poruszonych na naszym szkoleniu mnie zaskoczyła, mimo że tematyka zarządzania firmą nie jest mi obca od kilkunastu już lat . Bardzo polecam Tomasza Kalko !!!

Beata Piwowarczyk

Dyrektor zarządzający

Centrum Coachingu Progres
5
/
5
Współpracowałam z Tomkiem podczas kilkudniowego wyjazdu, który zorganizował nasz wspólny Klient dla swojego zespołu zarządzającego. Miałam wtedy okazję uczestniczyć w szkoleniu, które prowadził. Świetnie przygotowany, w prosty i logiczny sposób przeprowadzał uczestników przez meandry różnic międzyludzkich. A to wszystko po to, żeby w efekcie lepiej rozumieli samych siebie i innych. Co w oczywisty sposób przekłada się na lepszą komunikację i współpracę. W kolejnych dniach słyszałam, jak uczestnicy wielokrotnie przywoływali w rozmowach zajęcia z Tomkiem. Świetny fachowiec, prowadził zajęcia w sposób, który dał uczestnikom poczucie bezpieczeństwa i swobody. Dla mnie dodatkowo świetny rozmówca, interesujący, wielowymiarowy i inspirujący człowiek.
Opinie wideo

Zobacz, co mówią moi klienci

Obraz jest warty więcej niż 1000 słów. Poznaj historie moich klientów, którzy po wprowadzeniu kilku zmian prowadzą biznes, na jaki zasługują, czując wewnętrzną satysfakcję.

Usprawnienie procesu sprzedaży

Budowanie przywództwa i skutecznego zarządzania

Tworzenie efektywnego i zjednoczonego zespołu

Twoje potrzeby

Co możemy razem zrobić?

Prowadzę praktyczne szkolenia, występuję jako mówca motywacyjny podczas power speechy i tworzę programy mentoringowe zaprogramowane na sukces. W skrócie — przeprowadzam klientów przez zmianę, towarzysząc im na każdym etapie.

szkolenie sprzedażowe

Sprzedaż nie musi być trudna. Dowiedz się, jak sprzedawać w zgodzie z wartościami i jednocześnie mieć zaskakujące wyniki.

przywództwo szkolenie

Liderzy stanowią o sile zespołu, dlatego na ich barkach spoczywa sukces całej firmy. Poznaj modele budowania autorytetu, motywacji i inspirowania współpracowników.

budowanie zespołu

Suma talentów członków zespołu będzie dawała zaskakujące wyniki tylko wtedy, kiedy ludzie się szanują, rozumieją, potrafią współpracować i rozwiązywać konflikty.

mowy motywacyjne

Power speech ma być atrakcyjny, ale też wygenerować zmianę, dlatego uderzam w kluczowe motywacje, dzięki czemu po moich wystąpieniach ludzie wprowadzają realne zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt