Opinie

Poznaj opinie moich klientów

Dowiedz się, w jaki sposób nasza współpraca może odmienić Twój biznes.

Zuzanna Szlęk

5
/
5
Serdecznie polecam. Szkolenie przeprowadzone z dużym zaangażowaniem i pasja. Poruszane tematy naprawdę dają do myślenia i pracą nad samym sobą 😁

Wojciech Hermann

Kierownik regionalny ds. sprzedaży

TheusLED
5
/
5
Z Tomkiem poznaliśmy się przy okazji szkolenia, które prowadził u nas w firmie. W końcu trafiłem na trenera, który nie męczył handlowców sztucznymi scenkami u klienta, a wprowadził nas w prawdziwe warsztaty komunikacyjne. W okresie swojej kariery spotkałem się z różnymi trenerami, większość próbowała sprzedawać swoje złote metody, Tomek nauczył nas jak rozumieć. Polecam!

Piotr Rafalski

Właściciel agencji pracy tymczasowej Formika

Formika - Agencja pracy
5
/
5
Dawno nie uczestniczyłem w tak skutecznym i wartościowym szkoleniu sprzedażowym, które oparte jest o wartości i szacunku do drugiego człowieka. Dla mnie, jako właściciela firmy, jest ważne, aby na tych wartościach była budowana moja marka. Przed szkoleniem nawet nie przypuszczałem, że z tych wartości można zbudować przewagę biznesową. Serdecznie polecam Tomka jako szkoleniowca, ale szczególnie jako wspaniałego człowieka. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu.

Paweł Siudak

Właściciel

Ubezpieczenia Paweł Siudak
5
/
5
Byłem uczestnikiem szkolenia, gdzie był znany i wałkowany po stokroć proces sprzedaży. Z pełną świadomością i odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że gość zna temat. Jest zarówno praktykiem, jak i osobą, która bardzo dogłębnie zna nasz mózg. Trudno mi wskazać obszary związane z biznesem, sprzedażą, szkoleniem kadry wysokiego szczebla - gdzie Tomek miałby jakiś deficyt i nie byłby w stanie podnieść naszych kompetencji o level wyżej. Polecam skorzystać z usług tego profesjonalisty.

Paweł Michalewski

5
/
5
Bardzo profesjonalne szkolenie , które otworzyło mi oczy na cele sprzedażowe, całe życie człowiek się uczy, ale z Panem Tomkiem jakoś to idzie łatwiej i szybciej, nie mogę się doczekać kolejnych szkoleń.......niezły z niego mentor😉

Paulina Kwintal-Ogórek

Dyrektor zespołu sprzedaży

Air Products
5
/
5
Mam przyjemność brać udział w cyklu szkoleń sprzedażowych prowadzonych przez Tomasza. Znalazłam tam to czego poszukiwałam, ale też mnóstwo rzeczy, o których nawet nie pomyślałam. Szkolenie prowadzone tak, że tematy bardzo naturalnie wchodzą. Polecam wszystkim tym, którzy poszukują skutecznego trenera, który nie tworzy dystansu z grupą szkoleniową będąc jednocześnie w 100% profesjonalnym. Prowadzący z życiowym podejściem, swobodnie komunikujący się, dający przestrzeń do wymiany myśli, słuchający i rozumiejący pytania. Posługuje się przykładami z życia. W sposób interesujący przedstawia materiał szkoleniowy zachęcając i wciągając słuchaczy do wspólnej pracy.

Michał Przybył

5
/
5
Bardzo przydatne szkolenie. Uświadamia błędy i daje rozwiązania. Zdecydowanie poprawia efektywność w procesie sprzedaży, negocjacji oraz komunikacji z klientem! Polecam!!!

Michal Brendzel

Dyrektor handlowy

GRAW drukarnia
5
/
5
Polecam szkolenia prowadzone przez Tomasza. Są prowadzone w sposób ciekawy i utrzymujący cały czas duże zaangażowanie u słuchaczy. Da się odczuć duże uporządkowanie procesu oraz przekazywanej wiedzy. W trzech słowach: spokój, klarowność i skuteczność.

Marlena Buśko

Office Manager

AGENCJA VI
5
/
5
Tomek wprowadził mój zespół w tajniki psychologii sprzedaży. To co mnie spotkało w trakcie szkolenia, w znaczący sposób zmieniło moje patrzenie na temat rozmowy sprzedażowej. Tomasz jest trenerem, który potrafi dotrzeć do ludzi, pełnym empatii i zaangażowania a przede wszystkim szacunku do sprzedawcy. Dzięki Tomek, liczę, że pójdziemy razem dalej.

Marcin Kępczyński

Dyrektor Sprzedaży

Styropmin
5
/
5
Poznałem Tomka przy okazji kilkudniowego szkolenia dla handlowców oraz pracowników biura obsługi klienta. Celem szkolenia było rozpoczęcie procesu zmiany kultury organizacji oraz miękkie wprowadzenie w sztukę skutecznej sprzedaży, sprzedaży relacyjnej i opartej na korzyściach. Szkolenie poprowadzone było na odpowiednim poziomie, bardzo ciekawie i z dużym zaangażowaniem uczestników. Szkolenia Tomka są prowadzone w spokojny sposób, z jasno określoną drogą i celem. Szczerze polecam Tomka, jest świetnym doradcą i partnerem w rozwoju pracowników.
Opinie wideo

Zobacz, co mówią moi klienci

Obraz jest warty więcej niż 1000 słów. Poznaj historie moich klientów, którzy po wprowadzeniu kilku zmian prowadzą biznes, na jaki zasługują, czując wewnętrzną satysfakcję.

Usprawnienie procesu sprzedaży

Budowanie przywództwa i skutecznego zarządzania

Tworzenie efektywnego i zjednoczonego zespołu

Twoje potrzeby

Co możemy razem zrobić?

Prowadzę praktyczne szkolenia, występuję jako mówca motywacyjny podczas power speechy i tworzę programy mentoringowe zaprogramowane na sukces. W skrócie — przeprowadzam klientów przez zmianę, towarzysząc im na każdym etapie.

szkolenie sprzedażowe

Sprzedaż nie musi być trudna. Dowiedz się, jak sprzedawać w zgodzie z wartościami i jednocześnie mieć zaskakujące wyniki.

przywództwo szkolenie

Liderzy stanowią o sile zespołu, dlatego na ich barkach spoczywa sukces całej firmy. Poznaj modele budowania autorytetu, motywacji i inspirowania współpracowników.

budowanie zespołu

Suma talentów członków zespołu będzie dawała zaskakujące wyniki tylko wtedy, kiedy ludzie się szanują, rozumieją, potrafią współpracować i rozwiązywać konflikty.

mowy motywacyjne

Power speech ma być atrakcyjny, ale też wygenerować zmianę, dlatego uderzam w kluczowe motywacje, dzięki czemu po moich wystąpieniach ludzie wprowadzają realne zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt