Jak sprzedawać drożej – Szkolenie CSSoft

Współpraca z firmą CSS OFT, funkcjonującą w branży IT, była bardzo ciekawym doświadczenie, gdyż ostatecznie okazała się być indywidualnym projektem rozwojowym dla samego właściciela. Firma miała dużo zleceń i wielu klientów, jednak wyzwaniem było sprzedawanie produktów drożej, a szczególnie podnoszenie cen stałym klientom. Czy pomogłem? Oczywiście, że tak.
Jaki był wynik?

Rezultaty

Po zrealizowaniu całego projektu klient:

01

Lepszego prezentowania oferty

02

Zaczął lepiej zarządzać relacjami z klientami

03

Usystematyzował procesy w łatwe do wdrożenia procedury

04

Otrzymał narzędzia pozwalające ustrukturyzować procesy

Moje rozwiązanie

Co zostało wdrożone?

Firma CSS OFT zajmuje się dostarczaniem klientom niestandardowych systemów CRM, w związku z czym pierwszym elementem szkolenia była praca nad relacjami tak, aby uczestnikowi było łatwiej rozumieć potrzeby klientów i przekładać je na dostarczane rozwiązania.

Równie ważne było udoskonalenie umiejętności zapewniania klientom poczucia bezpieczeństwa, co jest kluczowe do tego by móc odpowiednio poznać ich skomplikowane problemy.

Kolejnym punktem była praca nad prezentowaniem oferty i eksponowaniem wartości swojego produktu oraz nad zamykaniem procesów sprzedażowych.

Na koniec skupiliśmy się na tym, co było bardzo istotne dla osoby, z którą pracowałem, czyli na usystematyzowaniu procesów.

 

Jak wyglądają moje szkolenia i konferencje?

Galeria zdjęć

Zobacz, jak prowadzę praktyczne szkolenia oraz skuteczne power speeche przeprowadzające przez proces zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt