Zrealizowane projekty

Kompetencje Sprzedażowe – Szkolenie H4H

H4H to butikowa agencja headhuntersko-rekrutacyjna wyspecjalizowana w pozyskiwaniu kadry menadżerskiej. W jej przypadku proces szkoleniowy dotyczył indywidualnego szkolenia z właścicielką, która chciała podnieść poziom swoich umiejętności sprzedażowych i być może zmienić model sprzedażowy, którym posługiwała się do tej pory.
Jaki był wynik?

Rezultaty

Indywidualne procesy rozwojowe pozwalają idealnie dopasować narzędzia do potrzeb uczestnika. Co udało się wypracować w tym procesie?

01

Zwiększenie świadomości własnych talentów i atutów uczestniczki w płaszczyźnie zawodowej

02

Dostarczenie narzędzi ułatwiających zamykanie sprzedaży

03

Podniesienie poziomu umiejętności negocjacyjnych

Moje rozwiązanie

Co zostało wdrożone?

Pierwszym etapem w przypadku tego klienta było przeprowadzenie testów w metodologii FRIS, które umożliwiły zidentyfikowanie szczególnie mocnych stron i talentów uczestniczki.

To był punkt wyjścia do procesu ułatwiającego zrozumienie zróżnicowania potrzeb klientów, rozpoznawania ich i dostarczania jak najlepszych rozwiązań.

Jako wsparcie samych procesów sprzedażowych przepracowaliśmy warsztat 9P, który pozwoli skuteczniej budować poczucie zaufania i domykać sprzedaż.

Jak wyglądają moje szkolenia i konferencje?

Galeria zdjęć

Zobacz, jak prowadzę praktyczne szkolenia oraz skuteczne power speeche przeprowadzające przez proces zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt