Zrealizowane projekty

Szkolenie dla pracowników Extral Aluminium

Firma Extral Aluminium zgłosiła się do mnie z prośbą o przeprowadzenie warsztatów z zakresu rozwiązywania konfliktów i usprawnienia pracy zespołowej. Całość odbyła się podczas wyjazdu firmowego, którego celem był rozwój kompetencji członków organizacji i najzwyklejsza integracja.
Jaki był wynik?

Rezultaty

Szkolenie w formie warsztatowej okazało się być idealnym rozwiązaniem dla pracowników firmy! Co dzięki niemu udało się osiągnąć?

01

Sprawniejsze funkcjonowanie firmy

02

Ustabilizowanie relacji między współpracownikami

03

Nabycie umiejętności rozwiązywania wewnętrznych konfliktów

Moje rozwiązanie

Co zostało wdrożone?

Celem eventu była poprawa komunikacji i umiejętności rozwiązywania konfliktów wewnątrz zespołu. Spięcia są oczywiście naturalnym elementem w pracy, ale warto mieć zestaw umiejętności pozwalający sobie z nimi radzić.

W ramach założonych celów pracownicy zostali poddani badaniu psychometrycznemu. Posłużyłem się narzędziami opartymi o model NVC, który skupia się na komunikacji bez nacisku. Celem tych metod jest osiągnięcie sytuacji win-win, w której wszystkie strony, potencjalnego konfliktu czują się zwycięzcami. Zastosowanie tych narzędzi pozwoliło nam omówić kwestie indywidualnych talentów i wynikających z nich różnic w komunikacji oraz stylu pracy.

Świadomość talentów i deficytów poszczególnych osób w zespole pozwala na jego lepsze funkcjonowanie. Taki zespół w założeniu ma za zadanie długoterminową realizację ambitnych celów. Zrozumienie siebie nawzajem, często pomaga uniknąć eskalacji konfliktów.

Jak wyglądają moje szkolenia i konferencje?

Galeria zdjęć

Zobacz, jak prowadzę praktyczne szkolenia oraz skuteczne power speeche przeprowadzające przez proces zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt