Zrealizowane projekty

Power Speech – AGH

Pracowanie w branży, nazwijmy ją szeroko – szkoleniowej, ma to do siebie, że paleta form pracy i współpracy jest bardzo szeroka. Jeśli chodzi o współpracę z Akademią Górniczo-Hutniczą to mój udział był jedynie częścią projektu rozwojowego. I był to jedynie power speech. Choć słowo „jedynie” nie do końca jest tu na miejscu, ponieważ w krótkim czasie udało mi się przekazać bardzo wiele.
Jaki był wynik?

Rezultaty

Praca z młodymi ludźmi, stojącymi u progu kariery zawodowej, to zawsze szczególne wyzwanie, ale też szczególna satysfakcja. Co udało się przekazać?

01

Studenci poznali narzędzia pozwalające im określić własne talenty

02

Nauczyli się jak wiedzę o własnych predyspozycjach wykorzystać do zbudowania modelu własnej kariery

03

Dzięki spotkaniu uczestnicy mogli bardziej świadomie zaplanować swój rozwój osobisty

Moje rozwiązanie

Co zostało wdrożone?

Ze względu na charakter spotkania trudno było zaplanować proces rozwojowy dla każdego uczestnika, ale celem, który sobie założyłem było dostarczenie wiedzy i narzędzi, które mogą wesprzeć studentów w samodzielnym planowaniu takiego procesu.

Cel ten oczywiście udało się zrealizować, ku zaskoczeniu studentów, którym wcześniej rozwój wydawał się procesem bardziej intuicyjnym niż dającym się zamknąć w zaplanowanej strategii.

Jak wyglądają moje szkolenia i konferencje?

Galeria zdjęć

Zobacz, jak prowadzę praktyczne szkolenia oraz skuteczne power speeche przeprowadzające przez proces zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt