Przeniesienie decyzyjności na menadżerów – ABM

Każda firma, która dynamicznie się rozwija, w którymś momencie staje przed koniecznością przeniesienia części odpowiedzialności z zarządu na kadrę zarządzającą. Ponieważ struktura firmy ABM także szybko się rozrastała to jej właściciele również stanęli przed taką koniecznością. Aby jednak przeprowadzić procesy w jak najlepszy sposób zwrócili się do mnie z prośbą o wsparcie.
Jaki był wynik?

Rezultaty

Co zostało osiągnięte?

01

Poprawa komunikacji między działami

02

Doprecyzowanie celów dla poszczególnych działów

03

Dostrzeżono konieczność przeprowadzenia szkolenia z zakresu motywowania pracowników (które zostało przeprowadzone w późniejszym czasie)

Moje rozwiązanie

Co zostało wdrożone?

Jako cel strategiczny szkolenia i modelu zarządzania po szkoleniu przyjęliśmy doprecyzowanie celów poszczególnych działów z perspektywy całej organizacji, by uniknąć procesu silosowania (czyli realizacji procesów poszczególnych działów nie uwzględniając całej firmy).

Zaczęliśmy od omówienia tego, jak działają procesy wewnątrz organizacji i jak ważna w nich jest struktura oraz spójność wizji wszystkich menadżerów.

Omówiliśmy to, czym jest wizja, strategia oraz czym są procesy wdrożeniowe.

Naturalną konsekwencją przyjętego celu była także praca nad komunikacją, która utrudniała realizację celów strategicznych.

Jak wyglądają moje szkolenia i konferencje?

Galeria zdjęć

Zobacz, jak prowadzę praktyczne szkolenia oraz skuteczne power speeche przeprowadzające przez proces zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt