Zaangażowanie pracowników – Formika

Formika to agencja zatrudnienia, która potrzebowała wparcia w dwóch przestrzeniach. Pierwszą z nich było zaangażowanie rekruterów, którego poziom znacząco spadł. Druga kwestia to konieczność dostarczenia pracownikom narzędzi, które ułatwią im przeprowadzanie procesów rekrutacji.
Jaki był wynik?

Rezultaty

Jakie efekty udało się uzyskać?

01

Wzrost efektywności procesów rekrutacyjnych

02

Ustrukturyzowanie procesów w sposób pozwalające na łatwe wdrażanie nowych pracowników

03

Wzrost zaangażowania rekruterów

Moje rozwiązanie

Co zostało wdrożone?

Aby osiągnąć poprawę w obszarach, które tego wymagały w firmie Formika, musiałem dostosować modele sprzedażowe do potrzeb branży związanej z rekrutacją pracowników.

Procesy te nie są aż tak dalekie od siebie, jak mogłoby się wydawać, ponieważ zarówno proces rekrutacyjny jak i proces sprzedażowy sprowadzają się – oczywiście w uproszczeniu – do tego, aby jak najlepiej poznać oczekiwania klienta, dostosować do nich swoją ofertą a następnie umiejętnie ją zaprezentować.

Zaproponowane przez mnie rozwiązania i schematy procesów okazały się na tyle uniwersalne, że w dalszej perspektywie dzięki nim łatwiejsze było także wdrażanie nowych pracowników.

Jak wyglądają moje szkolenia i konferencje?

Galeria zdjęć

Zobacz, jak prowadzę praktyczne szkolenia oraz skuteczne power speeche przeprowadzające przez proces zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt