Zmiana lokalizacji – Szkolenie ABM

ABM to producent mebli sklepowych, który bardzo dynamicznie się rozwija. W związku z tym w firmie podjęto decyzję o zmianie lokalizacji, co przy konieczności zachowania procesów produkcyjnych było nie lada wyzwaniem. Gdzie w tej zmianie miejsce na moje wsparcie? W obszarze przygotowania pracowników na tę zmianę oraz zmotywowania ich do aktywnego uczestnictwa w tworzenie nowych procedur.
Jaki był wynik?

Rezultaty

W szkoleniu wzięli udział pracownicy działu produkcji i magazynu gdyż to ich wiedza i doświadczenie były najcenniejsze w tworzeniu nowego miejsca. Co zostało zrobione?

01

Zostało ustalone, że procesy będą przygotowywane przez samych pracowników

02

Zwiększono poziom zaangażowania pracowników w zmiany

03

Cały zakład produkcyjny wraz z magazynami został przeniesiony do nowej lokalizacji w ciągu dwóch dni, włączając zlecenia w trakcie realizacji

Moje rozwiązanie

Co zostało wdrożone?

Uczestnicy szkolenia dotychczas pracowali w systemie, w którym procesy określające ich działania były im dostarczane z góry.

Ze względu na ich umiejętności dużo lepszym rozwiązaniem było, by sami te procesy tworzyli.

Zaczęliśmy zatem od testów talentowych, które nie tylko zwiększają samoświadomość pracowników, ale także budują ich pewność siebie.

W takcie procesu rozwojowego okazało się, że pracownicy są znakomicie przygotowani do skomplikowanej przeprowadzki, a rola managerów mogła ograniczyć się do koordynacji.

Jak wyglądają moje szkolenia i konferencje?

Galeria zdjęć

Zobacz, jak prowadzę praktyczne szkolenia oraz skuteczne power speeche przeprowadzające przez proces zmiany.

Kontakt

Zapytaj o szkolenie

Zaraz po przesłaniu formularza, otrzymasz ode mnie wiadomość na maila z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia. Aktywnie pracuję na salach szkoleniowych, dlatego skontaktuję się z Tobą maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.

Kontakt